Menu
Sepetim

Hakkımızda

Emek yoğun yöresel doğal ürünler…

Ülkemizin yöresel, unutulmaya yüz tutmuş tohumlardan sağlıklı organik tarım ürünlerini ile el emeği sanat ürünlerini sağlıklı sürdürülebilir gelecek için “yurt çapında organize olarak” yuum.org ile beğeninize sunuyoruz.

Üretim yapan işletmelerinin; Maksimum verimlilik için de bölgelerimizde nasıl olması gerektiği noktasında çalışma yapan tüm kurumlarımızla yuum.org olarak organize hareket etmekteyiz.

Ulusal ve Bölgesel Dayanışma ve Kooperatifçiliğin gelişmesi önemli…

Kooperatifçiliğin gelişmesindeki en önemli unsurun bilindiği üzere kurumsal yapının kurulmasıdır. Her birini CEO olarak gördüğümüz üreticilerimizin, ekonomide önemli ve itibarlı birer aktör olarak yer almaları adına;  girişimcilik kabiliyetlerinin arttırılması için “bilgilendirme, seminer, eğitim, sertifika, vb.”  bilgi havuzumuzla "birlik, beraberlik, dayanışma ve kalkınma" adına çok önemli çalışmalara imza atarak yuum.org önemli bir yapı taşı olmaktadır.

Hem üreticinin, hem ihtiyaç sahibinin yüzü gülecek…

Ülkemizi için bir marka değeri olan yuum.org; Tarım, hayvancılık, yöresel sanat ürünleri ile uğraşan başta kadınlar olmak üzere çiftçilerimizin emeklerinin heba olmaması için katma değeri yüksek ata tohumlarından doğal, yerli malı üretimi "alım garantisi” ile destekleyerek arada aracı olmadan mahsullerini alıp işleyerek “Sertifikalı ve garantili” katma değeri yüksek ürün haline getirmek için hassasiyetle çalışmaktayız.

Doğal ürünler, Türkiye'nin ve Dünyanın dört bir yanına ulaşacak…

Yerli ürünleri ulusal ve uluslararası sektör pazarlarında gerek ihracat, toptan satışını gerçekleştirerek “üretim, istihdam ve ihracata” katkımız katlanarak artacaktır…

 

YUUM-Yöresel Ürünler Üretim Merkezi