Menu
Sepetim

YUUM Nasıl Çalışır?

YUUM - Yöresel Ürünler Üretim Merkezi

Ülkemizin yöresel, unutulmaya yüz tutmuş tohumlardan sağlıklı organik tarım ürünlerini ile el emeği sanat ürünlerini “yurt çapında organize olarak” yuum.org ile beğeninize sunuyoruz.

Sadece işyeri olan vergi numarasına sahip işletmelere toptan satış yapılmaktadır. Fiyatları görebilmek ve sipariş verebilmek için üye olmalısınız. Şartları sağlayan kişi/firmaların üyelikleri 24 saat içinde aktif edilmektedir.

Siparişlerinizi verirken sipariş vereceğiniz her bir ürünün üstüne tıklayarak açıklama kısmını okuduktan sonra siparişinizi veriniz. 

Her bir ürün sayfasının içerisinden o ürün ile alakalı alınması gereken minimum adetler yazmaktadır. Sipariş verirken en az bu adet veya daha fazla  miktarda ürünü sepetinize eklemelisiniz.

Verilen siparişler en geç 2 gün içerisinde kargoya verilir.

Satışlarımız toptan olduğu için alışverişinizin minimum adetlerde alınması gerekmektedir.

900 TL ve üzerinde site üzerinden yapılan alışverişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Bu miktarlardan daha düşük olan alışverişlerde kargo ücreti alıcı firmaya aittir.

Kargo ile şirket anlaşmamız olduğu için normal kargo ücretlerinden yaklaşık olarak %50 civarında daha uygun fiyatlar ile gönderim sağlanmaktadır.

YUUM EKİBİ